SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE AUTOMATIK 00KM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
0.10
Viti :
2017
ID e produktit :
170300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik tri zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze dhe ALCANTARA ,
ulset me ngrohje , ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON headlights , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , tempomat , bordkompjuter , radio CD SD USB ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , i hapur lart PANORAM , LANE ASSIST ,
VW VIRTUAL COCKPIT , me dhez pa qels (KEYLESS-GO , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-passat-2-0-tdi-highline-automatik-00km 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »