SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedesbenz
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2007
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
170301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesbenz evo320,4matic,airmatic,abs,mbyllje qendrore,pasqyra elektrike,xhama elektrike,radio,navigacion elektrik,memorje te karrikave,xham dielli,sensor parkingu,karrikat me ngrohje.
Eshte ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Bestrim
Prishtinë
044911704
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »