SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet OPEL Astra G / 2001/ 17, DTI
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
170307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet OPEL Astra G / 2001/ 17, DTI Regjistrimi valid deri Gusht 2018 Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe servisin e ka sapo te perfunduar. Gomat e veres jane te reja 2017 Gomat e dimrit jane te reja 2017 Cmimi 3200 Euro - nuk bej ndrrim
Informata rreth publikuesit
Yll
Prishtinë
049444121
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »