SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 2.0 TDI DSG automatik viti 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:53
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
170309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 2.0 TDI Viti 2010 Ndrrus automatik DSG Vetura posedon liber te servisit dhe km te garantuara 191000 vetura ka te kryer te gjitha servisat : vajin dhe filterat si dhe rrypin dhomzor Vetura eshte e paisur me : Klima tronic Dritare me rryme Retro vizoret me rrym Navi te madh Dvd + SD kart Mbyllje qendrore me pult Senzora parkingu para dhe mbrapa Parking assist Tempomat Komanda ne timon Ndrrimi i marsheve ne timon Dy qelsa me alarm Alu fellne 16 coll Drita mjegulle (hallogenga) 7 ulse Shinat ne tavan te kromuara dhe llajsnet e dyrve po ashtu Abs AirbagEsp Batarin e re etj etj ... Per info shtes mund te na kontaktoni ne 044-600-953 Pres vetem blers serioz faleminderit per mirkuotim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »