SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Toyota
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
289,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
170311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje shum te rregullt posedon klim airbag te gjitha serviset e kryera rregullisht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Therandë
049363998
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »