SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0-TDI
Çmimi :
€7,650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
170313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi
Modeli A3
Motorri 2.0 Dizell
Servisin e po sa kryer
Rripin dhemzor te nderruar
Klimatronik
E rexhistruar Rks deri me 09.10.2018
Viti i prodhimit 2006
Qmimi 7650 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »