SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E klas 350 cdi 4 matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar
Lloji :
Mercedes E 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,500
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
170320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes e klas 350 cdi 4 matic avangard 1 vit regjistrim plot rks park senzora dis tronik kandi vdekur pasqyre vollanin me vibrim vija plot ulset me nxemje me masazh me memori led para ksenon bi ksenon serviset e krym per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »