SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw crafter 2.5 tdi 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:29
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
ID e produktit :
170321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw crafter 
2.5 tdi 
Viti 10.11.2006
Km 220000 
Klim 
Tempomat 
Manuel 6 shpejtsi 
Maxi 
I Regjistrum per her te par 
Gjendje perfketPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »