SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi q7 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
170324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi q7 ne fund te 2010 rks me 7 ulse s line mrena jasht shpejtesit ne vollan e ndjek kerrin ka nje dvd mrapa etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Madrid, Spain
044848481
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »