SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:35
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
170325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tiguan 2.0 viti 2011Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
“IM Auto Salon” SH. P . K
Prishtinë
045/990/065
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »