SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:34
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
170328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 1.6 viti 2011Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
“IM Auto Salon” SH. P . K
Prishtinë
045/990/065
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »