SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BORA 1.9 TDI 74 KW RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
170329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BORA 1.9 TD( I ) TE KUQE RKS 6 MUAJ VETURA POSEDON KLIMATRONIK BORD KOPJUTER TEMPOMAT DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE ABS AIRBAG CENTRAL 2 QELSA ME TELE DIREGJUS VETURES SAPO JANE KRYER TE GJITHA SERVISET ( RRYPI DHEMBZOR LAMELLA KORPA ZAMAJAC VAJI FILTERAT E TJER )VEURA ESHTE SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT PERKTHIM NGA PRONARI TE PRONARI I RI BEHET BRENDA 1 ORE NUK FIGURON NE AS NI BANKE PENG FULL EXTRA SMS MOS DERGO 044 316 677

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »