SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
BMW 118
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
170330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 118d
Viti i prodhimit : 2005
Motori : 2.0 
Manual 6 shpejtësi
Klimë 
Drita Xenon 
Vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike.
Për me shumë informata kontaktoni ne numrin e telefonit:049-333-163

Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adi
Prishtinë
049-333-163
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »