SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2.0 TDI Stronic 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:30
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
170333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është 2.0 TDI 2012 dhe posedon: dritat xenon bixenon + LED; Klimë automatike, timon; multifunksional; Senzora; 4 xhamat me rrymë; start-stop; senzor në xham; Navigacion të madh me usb, sd card, dvd; stronic + shpejtësitë në timon; goma të reja, librin e servisit me të gjitha serviset; bllokadë kundër vjedhjes; dy çelësa etj

Kontakt: 049/113-122
Informata rreth publikuesit
Valon
Mitrovicë
044196-287
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »