SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI DZG AUTOMATIK VITI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:45
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,754
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
170334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI 77 KW
DZG
AUTOMATIK
VITI 20. 11 .2005
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEPMOMAT
B. KOJUTER
ULSET NXEMEJ
SENZOR SHIU
LAMJE DRITAV
GOMA TREJA
I SERVISUM KOMPLET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHU NA TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »