SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.9 TDI 2005
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
170336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.9 TDI viti 2005 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike ,manuel,klimatronik ejt197.000 km te kaluaraÇmimi 3700Tel&Vib +37744535553

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhefi
Podujevë
049/ 535 553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »