SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530 e60 fullextra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
170337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte fullextra e regjistruar rks
Nuk ka nevoj per investime
Eshte ne gjendje shume te mire
E servisuar me rregull
Per info
044765454Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bmw
Prishtinë
044765454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »