SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK PANORAM RKS
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:50
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
172499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK PANORAM
• AUTOMATIK-TIPTRONIK
• VITI 21.11.2005
• COSMO EDITION
• PANORAM
• KLIME
• KOMANDAT NE TIMON
• GOMA ME FELLNE TE MIRA
• ULSET GJYSEM LEKURE
• I REGJISTRUAR RKS
• 230.000 KM
• ME LIBRA TE SERVISIT

QMIMI 5200 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »