SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz 300 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:31
Lloji :
Mercedes 300
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
1990
ID e produktit :
172509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
300 D
 Dizel 
Viti 1990
Klim
Manuel 
Ilkur
Regjistrim I skaduar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »