SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Citroen C3 1.4 modeli EXCLUSIVE-RKS
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:19
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
143,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
172518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3 1.4 benzin
Modeli EXCLUSIVE
Viti i prodhimit:2010
i regjistruar RKS deri ne mujin 08.2018
Ne gjendje teknike shume te mire
I mirembajtun si jashte ashtu ne enterier
Te kaluara 143 mije orgjinale te garantuara
Pa asnje verejtje

Vetura posedon:
*Klime ne funksion
*ABS
*ESP
*AIRBAG
*Mbyllje qendrore
*Tempomat
*Timon Servo
*Radio me komand
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Drita te mjegulles
*Goma te reja

QMIMI:5700

KONTAKTO NE:
044-922-633 --- 044-240-801
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »