SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 1.9
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
172524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 1.9 2001 karavan ne gjendje shume te mire per me shume info kontaktoni ne 049373311Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besfort
049371133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »