SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover Evoque SD4
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '17
Lloji :
Land Rover Range Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
136,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
172525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover Evoque SD4 qe posedon:- ngjyren Aintree Green (Special nga fabrika)- Model 2014 (9 shpejtsi)- hargjime te volitshme (5.5 deri n'6 litra ne 100 km)- Panoram- Nxemje te karikave te para- Nxemje e vollanit- Nxemje te pasqyreve ansore, shofershajmit dhe gjamit mbrapa- Tempomat- Stealth Package (lajsnet dhe aplikacionet te zeza)- Dynamic Package (spoilerat sport)- 190 PS- 136mi KMQmimi esht 34mi Euro pa dogan. Kerri nuk osht ne Leasing ose Hypotek. Mund te qlajmrohet kur don.Per ma shum informata shkruni Viber +41 79 219 39 98

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Olten, Switzerland
043991860
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »