SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW SHARAN 1.9 T(DI) T`KUQE 7 ULSE RKS 2004
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:59
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,488
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
172531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW SHARAN 1.9 TDI - DI TKUQE

VITI I PRODHIMIT : 2003

E REXHISTRUAR RKS DERI NE MARS 2018

7 ULSE
6 SHPEJTSI
ORA KROM
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
FELLNE
KLIMATRONIK
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM
2 QELSA ETJ...

QMIMI : 4400 EURO

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »