SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
AUDI Q5 3.0 TDI AUTOMATIK 2009
Çmimi :
€19,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
172532
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHETAUDI Q5 3.0 TDIVITI 2009SAPO ARDHUR MGA ZVICRRAME DOGAN TE PAGUARKM TE GARANTUARA167.000 ME LIBER SERVISI4 GOMA TE REJA DIMRITTelefon info đź“ž+386 (049) 207 526+377 (044) 207 526Facebook Auto Chđź‘Ť

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »