SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
RENAULT SCENIC 1.9 DCI DYNAMIC 2008
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:11
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
172533
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
RENAULT SCENIC
SERIA DYNAMIC
VITI 2008
NAVIGATION
SAPO ARDHUR MGA ZVICRRA
ME DOGAN TE PAGUAR
ME LIBER SERVISI
KM ME GARANCION
Telefon info đź“ž
+386 (049) 207 526
+377 (044) 207 526
Facebook Auto Ch👍Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »