SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 2010 S-line 2.0
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
172535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi Q5 2010 ne gjendje shum te rregullut full ekstra. Mundesi ndriimi.
numri telefonit 044149043, edhe viber
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
044 149 043
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »