SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 6 2.0 3c
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 6 3c 2.0 140hp viti 2007 ne gjendje te rregullt vetura ka 270000 km te kaluara me liber te servisit, vetura ka regjistrim deri ne mars 2018. Nr. +37745983335 (Viber) (WhatsApp)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arbnor
045983335
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »