SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 b7 3.0tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
172541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4 3.0 tdi 2006 Avant Quatro i sapo ardhur nga zvicrra me dogan te paguarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prizren
045650995
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »