SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat altea
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
172546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet seat altea 2.0 tdi 230mij tkalune tgarantune i ardhun prei zvicrres me rryp dhembzor te ndrruar tip top ne gjendje perfekte pa dogan per gjdo info +38649286965

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Prizren
+38649286965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »