SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118d 2005
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
BMW 118D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
172547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina BMW 118d e87 viti i prodhimit 2005.
Dyer: 5
Ngjyra: E zezë

Karakteristikat e pergjithshme :
Motori 2.0,
Km. 223.000 km te garantuara (me dokument te bmw service makcar),
Mbyllje qendrore ,
Ndezje Start and Stop,
Dritare Elektrike ,
Board Computer,
CD Player,
AUX,
Fellne te aluminit,
ABS,
ESP,
Drita te mjegulles,
Mbeshtese te dorres,
Dash Cam

kontakti :049 563 254
Informata rreth publikuesit
Blerim
Gjilan
049563254
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »