SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet:RENAULT MASTER DCi140
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2006
ID e produktit :
172552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet:RENAULT MASTER DCi140 2006 2.8dizel,esht me klim,nxemje,lukacion,gjipies esht ne gjendje te rregull esht i ardhur nga zvicrra me dugan te paguar RKS.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lendrit
Rahovec
049419895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »