SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.9 me motorr te golf 4
Çmimi fillestar :
€1,400.00
Ju kurseni :
€100.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€1,300.00 Çmimi rritet në €1,400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1889
ID e produktit :
172559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2, 1.9 me motorr te golf 4 .
Gumat e dimrit te reja 2017 .
Karriget e golf 3
Regjistrim deri ne shkurt 2018 .
4 dyer me kuk .
Ne letra eshte 1.6 .
Informata rreth publikuesit
Benjamin
Podujevë
044990022
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »