SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 dizel
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
172560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te mir teknike pa asnje defekt ka regjistrim deri ne gusht 2018 posed klime AC mund te me kontaktoni ne qdo kohe edhe ne viber 0037744195095 ose ipko 049195095

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
Klinë
044195095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »