SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kranin 25 m, ne gjendje te mire teknike
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
10,000
Viti :
1996
ID e produktit :
172561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lartesia e Vinqit 25 m
Gjatesia e krahut 26 m
Viti i prodhimit 1996
Grepi i leviz ne pjerrtesi te krahut
Shumë ne gjendje te mirë.
Informata rreth publikuesit
KONI PROJEKT
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »