SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330D LUXURY LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW 330D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
172585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje , ulset sport , tempomat ,
dritat BI XENON , dritat LED para dhe brapa , bordkompjuter ,
navigacon GPS TV HD , senzora te parkingut , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-330d-luxury-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »