SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes–Benz A 180 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:29
Lloji :
Mercedes A 180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,784
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
172587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes–Benz A 180 CDI 2.0 Dizell, Viti i prodhimit 03.2006, Viti i modelimit 2007
I Doganuar dhe Omologuar, importuar nga zvicrra, Ka te kaluara 189784 KM me garancion me liber te servisit
Opcionet – Klima tronic, Tempomat, Bluetoth, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, Izofix etj. Nuk bejme ndrrime
Cmimi me Marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869 Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. Facebook ; www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Rr. Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »