SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lupo 1.2
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:33
Lloji :
Volkswagen/VW Lupo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
172639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lupo 1.2 diesel, Automatik, servisi i kryer, gurtne te reja, eko sistem shpenzime minimale 3-4l, Rks..Kontakt info +37744876533

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
+37744876533
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »