SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E Class 220 CDI RKS - Ndrrohet
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:03
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
172649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E Class E220 Automatik Me Vit Prodhimi 2014 RKS Deri Ne Maj 2018 Posedon Navi Shpeitsit Ne Timon Komand Ne Timon Klimtronik Dy Zonale Ulset Lekur Ne Gjendje Shum Te Mir Per Me Shum Mob - 049 344 001 - 045 581 075 Viber + 377 45 581 075 Ndrrim i Munshem Vetem Me Vetur Varsisht Prej Veture-----------Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sonni
Prizren
045581075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »