SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet YAMAHA VIRAGO
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '17
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,970
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
172654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet yamaha virago 125 cc , 11970 km te kaluare , i ardhure nga zvicra , me dogane te paguare pa regjistrim, ne gjendje prefekte dhe shume i ruajture . Nr tel 044 541 595

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
044 388 708
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »