SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E320 Avangard
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2003
ID e produktit :
172663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E320 Avangard 2003Automatik tiptronikKlima dyzonale digjitaleKarrika memory sistem 1,2,3TempomatShiber1 vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Pristina
045/551-601
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »