SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 2.0 TDI
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
172664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 i sapoardhur nga Gjermania,me dogan të paguar.Makina gjendet ne gjendje shumë të mirë049333338

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dreni
Fushë Kosovë
049333338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »