SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a8 3.0 tdi
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
283,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
172670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a8 3.0 tdi viti prodhimit 2004 osht ne gjendje te mir
I ka te gjitha serviset e kryera
Ka regjistrim edhe 8muj
Postuar nëpërmjet celularit.nr.049121062
Informata rreth publikuesit
Avnor
Pejë
049121062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »