SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PASSAT 3C 2.0 TDI DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:26
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN PASAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG VITI 12 2006 MODEL 2007 DOGANUAR DHE IREGJISTRUAR RKS KLIM.ESP ABS SERVO AIRBAG AUTOHOLD SENZORA PARKINGU NAVI TAUCH SCREEN VETURA OSHT SHUM I RUJTUN SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJEHER TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »