SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 5 1.9TDI v.p 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
172672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 5 1.9 TDI VITI 12 2008 RKS 10 MUJ KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK ETJ ETJ VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJEHER TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »