SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:26
Lloji :
Toyota Avensis
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES TOYOTA AVENSIS 2.0 DIZEL D4D VITI 12 2006 MODEL 2007 RKS 10 MUJ KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG KOMANDA VOLLAN GJAMA ELEKTRONIK VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT GJENDJE PERFEKTE EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »