SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 3.5D..2008..XDRIVE...KAMER MRAPA..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2008
ID e produktit :
172675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6 3.5 D..2008...XDRIVE...KAMER MRAPA.....FULL...OPCIONE...NE GJENDJE PREFEKTE..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »