SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat 1.9 tdi 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
19.00
Viti :
2006
ID e produktit :
172677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat 1.9 tdi 2006 viti ... i ardhun nga zvicrra
Ne gjendje shummmm te mir asht full opsione
Ka senzor parkingu ka tempomat klima tronike
Dritat xenon + rreflektor ka komand ne timon
Minjaqin 6 shpejtesi centrrall senzor ne pashqyra
Kerri asht shumm ne gjendje te mir dhe te gatshme per dogan nr tel +38649833630Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pjeter
Gjakovë
38649833630
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »