SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 320 d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 d manuel klimatronik karrikan nxemje nenon pik xenon full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Vushtrri
044176199
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »