SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
172680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 -1996- 1.9 Tdi Ne gjendje te rregullt per me shum kontako ne numrin e tel.. 049-392-370 (viber) Faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skender
Demjan
+38649670854
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »