SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5 DCi
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
172689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.5 DCi Ne Gjendje Te Rregullt Te Gjitha Serviset E Kryera Klimatronik Abs Esp Regjistrim Ka Deri Ne Muajin Prill 2018.Bejm Edhe Ndrim Per Me Shume Ne Viber +37744351786

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Murtez
37744351786
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »